Kateřina Brožová strašila na hradě v natáčkách...

 Celebrity 
16. srpna 2013 07:30 / redakce
  0
📷
4 fotografie v galerii
S vlastnoručním účesem nadělala Kateřina velkou parádu!  / inStory.cz
Herečka a zpěvačka Kateřina Brožová není sice žádná trampka, ale když je to potřeba, je schopná existovat i v polních podmínkách, což dokázala na benefičním koncertu Noc s hvězdami, který se konal už popatnácté na hradě Houska.

Kateřina dorazila na hrad v odpoledních hodinách s vlasy sepnutými do culíku, tedy rozhodně ne v gala... Jen co se ale dostala do šatny, namotala si na svou sličnou hlavinku natáčky a za pár minut byly na světě blonďaté lokny. Bez kadeřníka, bez vizážisty a bez řečí.

Pokud jste zvědaví, kdo Kateřinu doprovázel, tak nikdo. Přijela sama, svým dobře známým luxusním černým vozem, který také sama řídila. A proto taky pohrdla šampaňským, které se rozlévalo v zákulisí. I tak byla ale veselá, což tak úplně nekorespondovalo s mixem písniček z pohádky Šíleně smutná princezna, který Katka zazpívala společně s producentem koncertu Martinem France.

Na vstupném se letos vybralo necelých 80.000,- Kč, které jako každoročně putují na obnovu hradu Houska. A protože Noc s hvězdami je fakt super akce, už se všichni těšíme na 2. srpna 2014, kdy proběhne šestnáctý ročník.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Gwyneth Paltrow na své 50. narozeniny pózovala nahá. Své křivky zahalila pouze do zlaté barvy

Styl

Byl to jen mýtus. Velké snídaně jsou sice důležité, ale s hubnutím nepomohou, potvrdila nová studie

Dům a zahrada

Spravný podzimní řez pivoněk zajistí jejich vitalitu a bohaté kvetení pro příští rok. Pozor však na...