Balerína má těsně před porodem a stejně pořád tančí. Která z vás byla v očekávání takhle ohebná?

 Life & Style 
20. prosince 2013 05:37 / Jitka Jahodová
  0
📷
3 fotografie v galerii
Mary Helen Bowers Foto: Twitter
,,Budu pracovat a tancovat až do poslední chvíle!‘‘ To jsou slova Mary Helen Bowers (34), která těhotenství bere jako vzrušující a velmi kreativní čas a momentálně je už ve 39. týdnu, takže dítě je doslova ze dveřmi.

Mary se nejvíce proslavila tím, že trénuje modelky od Victoria’s Secret a taky připravila herečku Natalie Portman na její oscarovou roli ve filmu Černá labuť. Předtím více než deset let působila jako hvězda Newyorského městského baletu.

Teď praktikuje Ballet Beautiful. Tato metoda je inspirována klasickým baletem. Má za úkol prodloužit a zeštíhlit svaly. Modelky ji praktikují až 6x týdně, po dobu 1 až 2 hodin. Je to mix tance a posilování. Kromě toho ji těhotenství vnuklo nápad, vytvořit baletní předporodní kurz.

Mary se svěřila pro Elle.com: ,,Tím, že cvičím a tancuji během těhotenství, má běžná rutina je zachována, ale celou dobu vím, že dítě to sdílí se mnou.‘‘ Tanec jí prý pomohl udržet sílu v těle. Její snížení je právě jeden z nepříjemných vedlejších účinků těhotenství. Vyhnula se bolestem a otokům zad tím, že drží své tělo silné a v pohybu. Cítí se úžasně a doktor souhlasí s jejím cvičebním plánem, dokonce ji podporuje.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Stylová města Itálie, která stojí za návštěvu

Dům a zahrada

Jak efektivně odstranit starý nátěr ze dřeva a co k tomu použít