Pavlína Pořízková to nandala plastickému chirurgovi. Ten napsal, že její tvář potřebuje kompletně opravit

 Celebrity 
14. srpna 2022 17:53 / Mirka Malá
  13
📷
1 fotografie v galerii
Pořízková je propagátorkou přirozeného stárnutí Depositphotos
Topmodelka Pavlína Pořízková je jednou ze slavných žen, které chtějí stárnout přirozeně a úspěšně se brání plastické chirurgii, a tak velmi elegantně nenechala nit suchou na jistém plastickém chirurgovi, který o jejím obličeji napsal, že potřebuje kompletní opravu.

Jistý plastický chirurg si neodpustil komentář k jedné z modelčiných instagramových fotek a v příspěvku, který později smazal, zkritizoval, co se dalo. V podstatě napsal, že její tvář potřebuje kompletně opravit.

To si ale sedmapadesátiletá Pořízková, známá propagátorka přirozeného stárnutí, nenechala líbit. Na Instagram umístila svoji další fotku a k ní velmi rozsáhlý text.

"Těch otravných prohlubní pod mými tvářemi by se dalo zbavit výplněmi. Botoxem by se dalo upravit čelo, vrásky u úst a také vrásky na krku. A na to všechno spoustu laserů, které by to všechno vyhladily a utáhly," napsala Pořízková.

 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Paulina Porizkova (@paulinaporizkov)

 

"To je to, s čím se starší žena na očích veřejnosti musí vypořádávat. Bylo mi řečeno, že můj obličej potřebuje opravit. Stárnutím se to nějak pokazilo. Není se, co divit, že většina z nás, které máme prostředky, se uchýlí k nějakým formám nápravy toho, co je nám řečeno, že je rozbité," pokračovala modelka.

"Chtěla bych najít rovnováhu mezi tím, že jsem hrdá na to, že vypadám na svůj věk, a přesto se občas cítím pěkně. Ve své práci se setkávám se svou vlastní tváří v téměř nepřirozených detailech, a i když jsem většinu z toho přijala, stále je někdy těžké to všechno přijmout. Ale říkat ženě, co musí sama udělat, aby byla vnímána jako atraktivní, ať už jde o barvu vlasů, make-up, pleťové krémy nebo oblečení nebo invazivnější možnosti ji zahanbuje. Pokaždé, když se přistihnete, že přemýšlíte nebo říkáte přítelkyni... víš, měla bys…, zastav se na chvíli. Pokud nepožádá o pomoc, opravdu jí pomáháte?"

Česká topmodelka, která po smrti svého manžela, rockera Ricka Ocaseka, musela bojovat o dědictví, protože ji vyškrtnul ze závěti, svůj dlouhý příspěvek na Instagramu zakončila krásným poselstvím. Svým fanouškům napsala, aby našli to, co je podle nich krásné na jejich drahých polovičkách a vyzdvihli to, protože jde o nejlepší způsob, jak se navzájem podpořit a oslavit to, co zkrátka je.

Pořízková svým příspěvkem oslovila desetitisíce fanoušků, a dokonce i řadu dalších slavných osobností. Na její příspěvek například reagovala herečka Lisa Rinna krátkým, ale výstižným "Ahoj, krásko!!!" a Nigel Barker zase napsal: "Dokonalost nenapravíš." A známá vizážistka celebrit Sandy Linter to celé krásně zakončila, když napsala: "Kéž máme všichni to štěstí, že máme vaši přirozenou krásu uvnitř i vně. A mimochodem, laskavost a lidskost je krása, která se nedá koupit a nestárne."

Pořízková se po osobních problémech s manželem a dědictvím postupně stala na Instagramu velkou propagátorkou přirozenosti a přirozeného stárnutí a často také kritizuje společenské standardy krásy. Díky tomu má na svém účtu už přes 800 000 sledujících a další stále přibývají, protože stále více lidí se s jejími názory ztotožňuje. "Čím více jsem zveřejňovala realitu a skutečné já, tím více lidí na to reagovalo," svěřila se Pořízková v jednom interview. "Myslím, že jsme udělali obrovské pokroky v přijímání různých druhů krásy. Ale věk a stárnutí, to je poslední hranice, kterou je ještě třeba zdolat."

A Pořízková ji zdolává opravdu lehce. Řadu posledních let díky problémům v manželství prožila s malým sebevědomím a je úžasné sledovat, jaká osobnost se z ní nakonec stala.

Autorský článek, další zdroj: Instagram

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Gwyneth Paltrow na své 50. narozeniny pózovala nahá. Své křivky zahalila pouze do zlaté barvy

Styl

Byl to jen mýtus. Velké snídaně jsou sice důležité, ale s hubnutím nepomohou, potvrdila nová studie

Tech

Satelit NASA objevil rostoucí ostrov uprostřed Pacifiku. Je jen několik dní starý a už se rozrostl na 24...