Hanbářka Krézlová obluzovala expřítele Agáty Prachařové

Když Pán Bůh nenadělil...
📷
Dalších 5 fotografií v galerii
 Celebrity 
10. února 2014 05:44 / Foto: Petr Bureš
  0   0
Zpěvák Ondřej Ruml není na první pohled zrovna Rambo. Matka příroda mu tělo samý sval nenadělila, ale zato má zlato v hrdle a svým způsobem i charisma a to umí ženy také ocenit.

Není se proto čemu divit, že si na balení holek pořídil buchtolapku – motorku. Na svém fichtlu odjel turné napříč celou republikou a na nejvýznamnější akci v motoristickém oboru neodolal ještě většímu žihadlu. V tu ránu se kolem něj začaly sbíhat polonahé krásky, aby se s ním přinejmenším vyfotily.

Když už je řeč o silných motorech, nemohl chybět ani o poznání větší fešák, mladý závodník Honza Charouz, někdejší přítel Agáty Prachařové. Ten by k lovení krásek žádnou motorku nepotřeboval. Raději se ale na motorkářském večírku držel zpátky v kruhu svých závodnických kolegů, což mu ovšem nebránilo vychutnat si žhavou přehlídku spodního prádla.

Jednou z modelek byla i Karolína Krézlová. Ta na mole neukázala jen perfektní vysportovanou postavičku. Na večírku právem vzbudila rozruch, když vyšla v prádle tělové barvy a vypadala jako nahá. Jinak nestoudná Krézlová se asi zalekla reakcí v sále a začala se hanbou halit alespoň rukama. V dalším kole už si vzala raději i bundu a po zbytek večírku běhala v civilu zahalená od hlavy až k patě.
📷
5
fotografií
jaj | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Jak si vytvořit jezírko na zahradě jednoduše a nezruinovat přitom domácí rozpočet?

Styl

Toužíte po krásně opálené kůži? Jezte tyto potraviny

Bydlení

Jsou úplně všude, kam se podíváme. Jak udělat domov bezpečný pro alergika?

1. Václav Jiráček a Elizaveta Maximová přistiženi při něžnostech

2. Krasavice Štoudková takhle řádí na prkně

3. Modelka, která sesadila šéfa Guess, čeká dítě

4. Moderátorku Sandru Parmovou okradli

5. Takhle to Nikol Moravcové slušelo po rozlučce se svobodou