Jsem neplodný, prozradil manžel Adély Banášové!

Populární slovenská dvojice
📷
Další 1 fotografie v galerii
 Celebrity 
03. prosince 2017 12:00 / Instagram
  0   0
Po roční známosti si Adéla Banášová, dnes už Vinczeová, v létě vzala Viktora Vinczeho. Od té doby každý řeší jen to, kdy bude mít dvojice prvního potomka. Po neustálých otázkách tohoto typu vyšel s pravdou ven právě známý moderátor.

Manžel populární moderátorky Adély Banášové nevydržel tlak veřejnosti a na sociální síť napsal otevřenou zpověď. Reaguje tak na neustálé dotazy na potomky. „Už se nechci dívat na to, jak se mé manželky dokola někdo ptá ,kdy už?´. Jakoby to byla nějaká běžná otázka o počasí. A jakoby bylo nějakou její povinností mít dítě,“ zlobí se Viktor Vincze.

Problém otěhotnět přitom není ženský problém. Je to problém párů. A stále častěji je ho třeba řešit na straně muže. „Toto je i náš případ. Kvalita a počet spermií se u mě blíží k hranici neplodnosti,“ šokuje otevřeným přiznáním. 

Muži přitom mají podobný problém velmi často. A to dokonce i velmi mladí a jinak zdraví sportovci. Vincze cítí nespravedlnost. „Mám 26 let, standardní postava, střídmý pohyb, sem tam nějaké pivo, žádné drogy. Zdravý, mladý člověk. Proč tedy moje tělo produkuje třikrát méně spermií na mililitr, než je hraniční minimum podle Světové zdravotnické organizace? Proč je většina z nich morfologicky nevhodná na početí? Odpověď reprodukčních odborníků zněla: nevíme,“ uvedl moderátor. 

A sám hledá odpovědi. „Možná jsou to obtažené rifle, možná sedavý způsob života, stres, antibiotika, nebo hormony ve vodě. Možná je to technologiemi. Jsem součástí generace, která má odmalička v kapse mobil,“ uvažuje. 

Odborníci tvrdí, že muži mají stále méně spermií. Co s tím? Spermie dozrávají skoro 80 dní. „Mně lékaři říkají, že pokud změním životní styl, možná se časem něco změní. Zkouším tedy všechno,“ pokračuje Vincze. Vyměnil úzké boxerky za volné šortky, jí více zinku, dělá si častěji procházky v práci, aby se zchladil. Úplně přestal kouřit, pít, lépe se stravuje.

„Muži, pokud se vám nedaří mít dítě, dejte se otestovat. A nečekejte na chvíli, až se rozhodnete mít děti, lepší je vědět tyto věci dříve,“ apeluje na další muže.

„V každém případě, pokud se budete chtít zeptat někoho, kdy už bude mít dítě, vzpomeňte si na tento příběh. A zvažte, zda by nebylo lepší se již neptat, nejlépe ani žen ani mužů,“ zmiňuje, jak nepříjemné jsou dvojici tyto intimní otázky.

📷
1
fotografie
Marcela Plachá | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Zima nahrává škůdcům pokojových rostlin. Zbavte se nevítané havěti přírodní cestou

Styl

Jak vybrat toho nejlepšího kapra? Držte se několika základních doporučení

Bydlení

Je zima a hlodavci hledají úkryt. Do boje s nimi můžete zapojit i mobilní telefon!

1. Eliška Bučková ukázala luxusní opálené tělíčko, které si hýčká rybář Jakub Vágner

2. Manželka Tomáše Kluse pořádně dře na své postavě!

3. Eva Perkausová se svlékla pro pánský magazín!

4. Ruda z Ostravy se stane podruhé otcem!

5. Zpěvačka Victoria na vánočních nákupech: Objevila parádní kousky!