خرید vpn خرید vpn خرید vpn
Bývalá modelka Kateřina Stočesová po dlouhé době na veřejnosti: Vůbec se nezměnila! • Celebrity / inStory.cz
 

Bývalá modelka Kateřina Stočesová po dlouhé době na veřejnosti: Vůbec se nezměnila!

Kateřina Stočesová snad vůbec nestárne
📷
Další 4 fotografie v galerii
 Celebrity 
11. září 2017 02:20 / Psí den s Prahou 13
  4   0
V Centrálním parku Lužiny se uskutečnil už druhý ročník Psího dne s Prahou 13, který si klade za cíl pomoci pejskům bez domova. A s mnohými svými nejlepšími přáteli člověka přišly i některé slavné osobnosti. Dorazila i krásná Kateřina Stočesová, kterou jen tak někde nepotkáte!
خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Milovníků psů je více než voličů politických stran. Také mezi celebritami jsou jich mraky. Ze známých tváří přišla třeba Lucie Benešová, která je na pejsky zvyklá od malička, stejně jako její děti. „Pes je pro mě nezbytný rodinný parťák. Od mala mám psa, nebo i dva. Celkově pořád zachraňuju zvířata a kdykoliv ráda pomůžu. Mé děti to mají po mne.

Vždy usměvavá herečka Veronika Kubařová dorazila se svým osmi měsíčním Barneym. „Za těch šest měsíců, co ho máme doma, nás Barney naučil, že špína neexistuje. Existuje jen mít místo koberce šišky, jehličí a třísky“ smála se Veronika, která dále prozradila, že nedávno s Barneym nafotila fotku do benefičního kalendáře.

Vendula Křížová nebo Jana Stryková se také angažují v pomoci psům v nouzi. Obě mají ke zvířatům vřelý vztah a obě mají po svém boku chlupaté kamarády Bohunku a Jonáše. „Angažuji se především v potlačování množíren v České republice. Vzhledem k tomu, že se naše vláda nestaví k této problematice příliš aktivně, nejlepší bojem je osvěta,“ vysvětlila Jana Stryková. Ta s sebou přivedla jak psího společníka, tak i malého syna, který je pravnukem zpěváka Waldemara Matušky.

Vendula Křížová zase prozradila, že pravidelně chodí navštěvovat psí útulek, který podporuje i finančně.

Na Psí den přišli i herec Zdeněk Žák, Jaroslav Carda, Kateřina Stočesová. Psi závodili v amatérských dostizích a ve skoku do výšky, ochutnávali nejrůznější pamlsky a dobrůtky a celkově se se svými páníčky a kamarády všichni výborně bavili. Ani letos nedošlo k žádné psí potyčce a louka opět zůstala bez jediné známky hojného počtu psích tlapek. Nechyběla zde psí módní přehlídka originálních i praktických oblečků. Veterináři z Vet centra Stodůlky zase zdarma očipovali padesát pejsků a zodpovídali veškeré dotazy.

Na naplnění hlavního smyslu celé akce, tedy pomoci opuštěným psům, se podílely téměř tři tisíce návštěvníků. A pozor! Ve skoku do výšky padl nový český rekord. Výmarský ohař Heroic Shadow Shefis "Shedy" pokořil hranici stodvaceti centimetrů a překonal tak vítězný skok z loňska o deset centimetrů.

„Velice mě těší, že se první ročník povedl tak, že můžeme PSÍ DEN pořádat i letos a věřím, že se stane tradiční akcí každý rok. Největší radost mi dělá, když se dozvím, že díky této akci našel nějaký pejsek pána a že jsme opět pomohli finančně útulkům. Ač pejskům ráda pomáhám a šířím osvětu, ani letos nesměla chybět zábava v podobě netradičních soutěží. A úsměvy se to tu jen hemžilo,“ komentovala spokojeně průběh sobotního odpoledne Karolína Hájková, která Psí den opět organizovala. 

📷
4
fotografie
kra | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Chystáte se sbírat třešně? Tak to vám přijde vhod fígl, jak je snadno zbavit pecek

Styl

Chystáte se k moři? Pozor na nebezpečí, která na vás číhají pod vodou

Bydlení

Udržet čistou vodu v bazénu nemusí být náročné. Pomůže i věc, kterou má každý doma

1. Moderátorka Czadernová ukázala roztomilou rodinku

2. Ornella Štiková, kterou její máma nazvala "hnusou holkou", si nervy uklidňuje ve fastfoodu

3. Martin Zounar vzal dceru mezi dinosaury

4. Tenistka Plíšková dostala luxusní Mercedes, neumí ho ale řídit

5. Adam Mišík to v ringu nandal Vladimíru Polívkovi