خرید vpn خرید vpn خرید vpn
ODHALENO: Co se stane v nových dílech Ordinace v růžové zahradě? My to víme! • Celebrity / inStory.cz
 

ODHALENO: Co se stane v nových dílech Ordinace v růžové zahradě? My to víme!

Bobo s Heluš budou mít syna a ten jim pořádně zavaří!
📷
Další 3 fotografie v galerii
 Celebrity 
05. srpna 2017 03:15 / Nova
  3   0
Už od 22. srpna se mohou diváci Novy těšit na další sérii oblíbeného seriálu Ordinace v růžové zahradě. Přinášíme vám exkluzivní informace o tom, na co se můžete co se bude dít... Co, kdy, kde, kdo a s kým..?
خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Okouzlující ženy, učarovaní muži a dojde na skutečná kouzla, ale i čarování s emocemi…Tak nějak budou nové díly seriálu vypadat!

Eduard Valšík se kvůli své bývalé ženě Běle rozešel se sympatickou lékařkou Bibi a ta si teď bude muset najít jinou práci, se sokyní v lásce Bělou v Růžovce zůstat nechce. Je mladá, je krásná a pracovitá. Třeba s novou prací přijde i nová láska...

Marika je po rozchodu s Otou v nemilosti. Jediný, kdo pro ni bude mít pochopení, je kolega a spolubydlící Adam. Ještě víc je semkne tragické tajemství… U Mázlových jsou na nohou kvůli Emě. Začíná se chovat divně a to neunikne jejímu otci Karlovi Rytířovi, kterého starost o dceru přiměje přestěhovat se do Kamenice. Bude nablízku jí, ale i její matce Aleně. Ustojí Alenin vztah s Čestmírem další těžkou zkoušku?

V italské domácnosti Boba a Heluš se zjeví někdo, koho nikdo nečekal! Bobo má syna! Mohli by být velká, šťastná a bohatá rodinka, kdyby ovšem jablko padlo daleko od stromu. Jenomže to se nestalo…

Zdravotní bratr Vilík se zamiloval až po uši a zdá se, že by to tentokrát mohlo klapnout... Jenomže jeho vyvolená Květa jeho lásku nevidí nebo nechce vidět. Vidí v něm soka.
Vilík bude mít co dělat, aby si Květinu náklonnost získal…

Zásadní změna přijde v případě Zdena, která se vrací z Ameriky a kromě plných kufrů si veze i jedno velké tajemství. Její vztah s hokejistou Martynčákem prochází krizí. Zdena se chce vrátit ke své profesi, on o tom nechce ani slyšet a je nemilosrdný…

Co čeká oblíbené hrdiny kamenické nemocnice a kdo nový zahýbe s jejich osudy?

„Diváci se mohou těšit na staré známé Danu Morávkovou, Zlatu Adamovskou, Michaelu Badinkovou, Andreu Kerestešovou Růžičkovou, Mariku Šoposkou, Petra Rychlého, Jana Čenského, Petra Štěpánka, Martina Stránského, Radima Fialu a další, ale i na nové tváře: Chantal Poullain, Annu Slováčkovou, Kláru Oltovou, Milana Peroutku a Štěpána Benoniho...," prozrazují tvůrci Ordinace.

Zkrátka, všichni milovníci osudů postav z Ordinace se mají na co těšit!

 

📷
3
fotografie
kra | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

I vaření brambor má svá pravidla. Neničte kvůli častým chybám jejich chuť

Styl

Udělejte tuhle jedinou věc a vlasy se vám přestanou mastit

Bydlení

Nemusíte být hned profesionál, abyste si dokázali ověřit kvalitu kuchyňské linky

1. Martina Gavriely tajila těhotenství sedm měsíců

2. Martin Písařík jezdí na pořádném obrňáku

3. Manželka Willa Smithe si nechala omladit vagínu

4. Nadějná zpěvačka Karolína Gudasová má po kariéře. Už je zase těhotná

5. Moderátorka Czadernová ukázala roztomilou rodinku