خرید vpn خرید vpn خرید vpn
Marta Jandová si na mateřské přivydělává jako prodavačka! • Celebrity / inStory.cz
 

Marta Jandová si na mateřské přivydělává jako prodavačka!

Prašule se jen pohrnou!
📷
Další 4 fotografie v galerii
 Celebrity 
18. listopadu 2013 13:03 / Foto: Only PapaYA
  0   0
خرید vpn خرید vpn خرید vpn
Zpěvačka Marta Jandová, která v srpnu porodila dceru Marušku, se od porodu na veřejnosti moc neukazuje. Novopečená maminka se v posledních týdnech naplno věnuje své dceři a práci odsunula až na druhou kolej. Ale ne tak docela! Jelikož se stala tváří kosmetické značky Only PapaYa, kterou k nám z Austrálie dováží její táta, Petr Janda, přeci jen jí nějaké ty pracovní povinnosti neminou. Jednu z nich právě splnila v obchodním centru v Praze. Nejen že tu s tátou uspořádali autogramiádu pro své fanoušky, ale ujali se i role prodavačů. Společně se postavili ke stánku a prodávali zázračné krémy z papayi.

„Kvůli Marušce jsem musela hodně omezit nejenom práci, ale i zábavu. Práci si vybírám tak, abych mohla být co nejvíc s malou. A když někdy večer zpívám, většinou je to stejně až po osmé hodině, kdy moje maličká už dávno skáče ze snu do snu,“ přiznala skvělá zpěvačka, hrdá maminka a právě začínající podnikatelka Marta Jandová.

Všechno to začalo tak, že se začátkem letošního roku Petr Janda vydal za svým kamarádem do Austrálie, kterou má tolik rád. Poprvé tam ochutnal papáju, poprvé viděl, jak vypadá a také poznal, jak úžasné účinky mají produkty z ní. V tu chvíli se rozhodl, že začne do Čech kosmetické výrobky z papáje dovážet. Oslovil svou dceru Martu, která byla v té době také u protinožců, a ta se s radostí stala nejen partnerem, ale i tváří této značky.

„S Martou máme skvělý rodičovský i hudební vztah, máme spoustu společných témat a i kvůli tomu se vídáme alespoň jednou týdně. Jednou u mě, jednou u Marty. Naposledy jsme byli u Marty na husičce,“ mlaskal si blahem frontman skupiny Olympic. „Marta je báječná dcera, kuchařka i máma. Skvěle si rozumíme celý život,“ řekl hrdě slavný rocker.
📷
4
fotografie
◼ redakce inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Tipy na organizaci prádla, díky kterým budete méně prát

Styl

Jak nepřijít o možnost reklamace zboží?

Bydlení

Na vedro v bytě lze snadno vyzrát. A nemusí vás to hned finančně zruinovat

1. Hvězda Ulice ukázala exotického přítele

2. Mahulena Bočanová vyráží na dovolenou s dcerou už na začátku sezóny

3. Iva Kubelková si v nové roli moc nezahrála. Dostala rovnou tři kulky

4. Karolína Kurková v Cannes zazářila rudě

5. Victoria Beckham si svatbu Harryho a Meghan spletla s pohřbem