خرید vpn خرید vpn خرید vpn
Pavel Novotný zorganizoval v nemocnici, kde leží jeho otec, bojovku! Kdo získal bobříka? • Celebrity / inStory.cz
 

Pavel Novotný zorganizoval v nemocnici, kde leží jeho otec, bojovku! Kdo získal bobříka?

Petr a Pavel Novotní byli před deseti lety stejní štramáci, jako dnes...
📷
Další 1 fotografie v galerii
 Celebrity 
19. listopadu 2013 07:39 / zdroj: inStory.cz/
  0   0
خرید vpn خرید vpn خرید vpn
Pavel Novotný se snaží zabránit svým investigativním kolegům proniknout na nemocniční pokoj, kde se zotavuje jeho otec Petr. Nemohli jsme odolat a zážitky z této "bojovky", kterou Pavel pro novináře připravil, vám musíme zprostředkovat. Zde je tedy výpověď protekčního spratka:

Chápu snahu některých kolegů dostat se k tátovi a vyfotit ho, ostatně dělají jen svoji práci, ale hrozně mě podceňují a personál ÚVN taky... Učinil jsem nějaká opatření a zatím všichni pohořeli. Best of zážitky minulého týdne:

1. Přední bulvární novinář s fotografem neprojde sítí nástrah, férově to vzdá a zavolá mi, zda by to nějak nešlo a řekne mi, že "..samozřejmě respektuje právo otce na soukromí". Zjebal jsem ho, že tohle nesmí bulvární novinář nikdy respektovat a ani vyslovit, že ho chápu, že mým labyrintem nástrah v kombinaci s opatřeními nemocnice, (která to dělá pro všechny pacienty bez rozdílu a to velmi dobře), neprojde, ale ať dělá, co je jeho práce a ještě jednou tohle řekne a napráším ho jeho šéfovi, že respektuje něčí soukromí...

2. Do toho se u špitálu objeví Patrasová (aktuálně se soudí se Spyem o jeden a půl milionu o to, jestli Felda je nebo není kurevník a nesnáší mě) se štábem České televize, což je vychcané, protože Teta Dáda je Teta Dáda (navíc prý byla střízlivá) a zkusí se na ksicht a na logo ČT dostat dovnitř. Ale úkol zněl jasně - muž s brašnou nesmí za žádnou cenu projít! :-)

3. Slovenský bulvár přijede, je mnou přijat, poskytnu rozhovor, dám tipy, jak nejrychleji z Řeporyjí na dálnici a upozorním kolegu, že něco zkusí a dopadne stejně, jako bych dopadl já, kdybych to zkoušel na jeho otce na Kramároch. Dostane se mi ujištění, že se o to nebudou pokoušet, já mu řeknu, že kecá, protože z Blavy určitě nepřijel jen pro rozhovor se mnou, řekne mi, že fakt ne a po dvou hodinách hošík končí ve stejné pasti v nemocniční kantýně na druhém konci areálu, kde už se potkali hrdinové bodů 1 a 2 a já mu tam volám, že se nezlobím a těším se na druhé kolo, kdy skončí pro změnu v pavilonu, který mám nachystaný jako falešnou stopu pro ty, kdo projeví po pasti zvané "Kantýna" ještě houževnatost, načež se mě kolega ptá, kudy na výpadovku na Brno... aby po hodině skončil v té druhé pasti...

Jasně, že nakonec prohraju a je to tak v pořádku, ale držím se zatím dobře! A táta taky. :-)
📷
1
fotografie
◼ redakce inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Chystáte se sbírat třešně? Tak to vám přijde vhod fígl, jak je snadno zbavit pecek

Styl

Chcete se udržovat v super kondici? Jezte podle orgánových hodin

Bydlení

Udržet čistou vodu v bazénu nemusí být náročné. Pomůže i věc, kterou má každý doma

1. Manželka Willa Smithe si nechala omladit vagínu

2. Nadějná zpěvačka Karolína Gudasová má po kariéře. Už je zase těhotná

3. Moderátorka Czadernová ukázala roztomilou rodinku

4. Ornella Štiková, kterou její máma nazvala "hnusou holkou", si nervy uklidňuje ve fastfoodu

5. Martin Zounar vzal dceru mezi dinosaury