Zuřící Gott kvůli knize! Tohle je důvod, proč vyváděl!

Karel Gott nesouhlasí s novou knihou a doslova zuří!
📷
Další 1 fotografie v galerii
 Celebrity 
29. září 2016 04:53 / archiv ČT
  18   0
Karel Gott zuřil a ještě zuří. Důvodem je nová kniha fotografa Jiřího Krušiny Na cestách se Slavíkem. Přesto, že by si autor nedovolil pustit cokoli závadného, vyvstala hádka a zpěvák nemůže fotografovi přijít na jméno!
Důvodem není ani tak to, že údajně Gott neautorizoval knihu, texty a fotky, ale to, že v ní je předmluva od prezidenta Miloše Zemana. "To mu vadí nejvíc, což nikdo nechápe. Karlovi nikdy nevadili politikové. A především inteligentní lidé. Ale asi proto, že by nyní mohl být spojován se Zemanem, který je i kritizován, prostě má pocit, že tohle je špatně," řekl VIPstory.cz jeden z jeho blízkých kolegů.

Fotograf Jiří Krušina nechápe, proč je Mistr tak strašně proti knize. Na cestách ho doprovázel deset let. "Nikdy bych nepoužil jakoukoli fotku, která by ho mohla nějak kompromitovat, kde by nevypadal dobře nebo to, co by se mu nezdálo. Chtěl jsem, aby Karel byl první, kdo knihu uvidí, ale nebylo mi to umožněno...," tvrdí Krušina.

Zatímco se snažil s novým managementem Gotta domluvit na předání publikace, nešlo to. A proto Gott viděl knihu až ve chvíli, kdy byla na pultech obchodů.

Logicky se tak nedávného křtu nezúčastnil, distancoval se od ní a o to prý požádal i některé kolegy. Není vyloučeno ani to, že je to i proto, že za nedlouho vyjde jiná kniha o něm a také nová deska.

Ať už je to jakkoli, Gott se v očích některých lidí hodně změnil. A někteří hovoří o tom, že ho nepoznávají. Že se chová tak, jak by netušili, že to umí. Co ale za sporem kvůli knize skutečně je, není úplně jasné.

Kniha se ale prodává a zřejmě neprojde možnost, že by byla předběžným opatřením stažena z trhu. O publikaci je díky kauze obrovský zájem.
📷
1
fotografie
◼ redakce inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Jak snadno vyčistit knoflíky u trouby od špíny a mastnoty

Styl

Pozor na chladovou alergii, může vás pěkně potrápit. Nepodceňujte její příznaky

Bydlení

Kuchyňská váha by neměla chybět v žádné kuchyni. Na co hledět při jejím výběru?

1. Witherspoon, Hayek nebo Kidman budou dražit šaty, které vynesly na předávání Zlatých glóbů!

2. Rodina Kim Kardashian se díky náhradní matce rozrostla o dalšího potomka!

3. Zpěvák Enrique Iglesias se oficiálně přiznal k otcovství! Zveřejnil první fotku svého potomka!

4. Nový rok berou zodpovědně! Borhyová, Rolins nebo Langmannová dřou na své postavě ve fitku!

5. Seriálová superstar Sofia Vergara má po čtyřicítce postavičku jako dvacítka!

خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن