خرید vpn خرید vpn خرید vpn
Vše, co jste o Angelině Jolie fakt nechtěli vědět. Nože, krev a sado maso! • Celebrity / inStory.cz
 

Vše, co jste o Angelině Jolie fakt nechtěli vědět. Nože, krev a sado maso!

Krev na krku, no a?
📷
Další 1 fotografie v galerii
 Celebrity 
08. října 2013 08:35 / Foto: Twitter
  0   0
خرید vpn خرید vpn خرید vpn
Mnohými je považována za nejkrásnější ženu světa. Je slavná, bohatá a tak trochu tajuplná. Angelina, celým jménem Angelina Jolie (42) Voight, je dcerou herečky Maucheline Bertrand a herce Jona Voighta a jejím největším dětským snem bylo stát se ředitelkou pohřebního ústavu! Zvlaštní? Tak určitě...

Ale tím to teprve začíná! Máme pro vás pár intimních detailů z jejího života:

1. Pohřební fanynka – když byla Angelina již v mladém věku na pohřbu, byla tím značně ovlivněna. Nechtěla potom být princeznou, ale vedoucím pohřebního ústavu.

2. Ruce pryč – trpí intenzivním odporem z objímání. Už když vyrůstala, tak jí objetí od druhých lidí bylo nepříjemné, dokonce i od vlastní matky. Dech se jí tají už když o tom mluví.

3. Postelová hra s noži – vždy měla slabost pro historické nože a tak je zapojila do svého prvního sexuálního zážitku. O panenství přišla ve 13ti a podle jejích slov to stálo za prd, nic necítila. Naneštěstí měla nože všude okolo, jeden z nich vzala a partnera řízla.

4. Zpečetěno krví – v manželství s Billym Bobem Thorntonem navzájem nosili na krku ampulky s krví toho druhého, po rozvodu chtěla Angelina svou krev vrátit. Běžně si oblékali spodní prádlo toho druhého a v jednom z rozhovorů na červeném koberci pár přiznal, že právě měli sex v limuzíně.

5. Nabít a střelit – libuje si nejen v nožích, ale i ve zbraních. S Bradem mají v domě i zbraně střelné a pokud by bylo potřeba, umí je použít. Pro herečku je střelba jako afrodiziakum.

6. S&M – její praktiky zahrnují i sado maso. V roce 2008 bylo natočeno podivné video, ve kterém vysvětluje krásu spojení vztahu a drsných sexuálních praktik.

7. První svatba – místo klasických šatů si na první svatbu s Johnym Lee Millerem oblékla černé kožené kalhoty a bílou košili ozdobenou ženichovým jménem. Hádejte, čím bylo jméno napsáno? Její vlastní krví.

8. Bratrská láska – se svým starším bratrem Jamesem mají opravdu blízký vztah. Na udílení cen akademie 2000 všem předvedli své semknuté rty. Podivnosti sahají až k nim domů, když na jedné nahrávce James volal Angelině, že je dokonalá žena jeho života.

9. Vzhůru k nebesům – nemá jen licenci na střelbu, ale také na létání. Angelina se omezuje na jednomotorová letadla, ale klidně by mohla pilotovat i normální letadlo.

10. Kambodžské občanství - Angelina si zamilovala lidi z jihovýchodní Asie. Poté, co zde pomáhala národu se sociálními pracemi, premiér Kambodži jí udělil roku 2004 čestné občanství.

11. Smysluplné tetování – sedm řad číselných tetování na její levé paži zobrazuje souřadnice zeměpisné šířky a délky jednotlivých míst narození Brada a jejich dětí.

12. Otec a dcera – vztah Angeliny a otce Jona Voighta nebyl vždy kvalitní. Herec se dokonce bál o její duševní zdraví poté, co adoptovala syna Maddoxe. V roce 2009 se po osmi letech díky Bradovi usmířili.

13. Angelina a drogy - přes drogy - i ty nejtvrdší - je tato dáma odbornicí. "Zkusila jsem kokain, heroin, extázi, LSD, prostě všechno! Ale droga, která na mě měla nejhorší účinek, byla marihuana. Cítila jsem se hloupě a uhihňaně a to nesnáším," přiznala a shodila tím účinky trávy, kterou si již dávno oblíbil její současný partner Brad Pitt.

Početná rodinka Brada a Angeliny, přezdívaná Brangelina klan, je ale jinak úplně normální a krásná herečka je vzorná matka. Fakt.
📷
1
fotografie
jaj | inStory.cz
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Rady a tipy, jak zkrátit nahrávání videí na server

Styl

Sexuálně abstinujete? Vaše vagína tím nepředstavitelně trpí

Bydlení

Koberce nemusejí sloužit jen v bytě. Některé typy se hodí i na balkon nebo terasu

1. Jenovéfa Boková diety nedrží. Stravuje se výhradně ve fastfoodech

2. Leoš Noha překvapil. Nemá řidičák

3. Ředitelka České Miss Eva Čerešňáková lenošila na lodi

4. Angelina Jolie kvůli sporům s Pittem nemůže vycestovat s dětmi

5. Porotce Superstar Ben Cristovao si tuhle roli vyzkousel už ve filmu. Za dva týdny bude v kinech

خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn خرید vpn خرید فیلتر شکن