خرید vpn خرید vpn خرید vpn
Poznáváte nejslavnějšího herce ze Slunce, sena? Nechtěl jíst králíky a Růžičkové je trávil barvičkami! • Celebrity / inStory.cz
 

Poznáváte nejslavnějšího herce ze Slunce, sena? Nechtěl jíst králíky a Růžičkové je trávil barvičkami!

Poznáváte? "Jirka" ze Sluncí, sen, který nechtěl jíst králíky a trávil je anilinovými barvičkami? Takový je Martin Šotola dnes!
📷
Další 2 fotografie v galerii
 Celebrity 
01. srpna 2015 00:04 / facebook
  0   0
خرید vpn خرید vpn خرید vpn
Jako malý byl roztomilý, měl talent na herectví, přesto s ním skončil a nechce o něm slyšet. Malý „Jirka“ z Troškových komedií Slunce, seno, nebo z filmu Bota jménem Melichar žije obyčejný život. Dneska je Martinu Šotolovi 37 let, hraje v kapele a s filmováním nechce mít nic společného.

Malý kluk, kterému Helena Růžičková jako jeho máma Škopková nasekala na zadek za to, že jí trávil králíky anilinovými barvičkami, nechtěl jíst králíka a byl drzý na babičku v posteli, vyrostl.

„Vůbec o něm nemám žádné zprávy. Potkal jsem ho před 21 lety na Václaváku. Dělal tam někde barmana, od té doby jsem ho neviděl,“ prozradil Zdeněk Troška, který ho považoval za bezvadného kluka a dobrého dětského herce.

Šotola byl v dětství poměrně hodně obsazovaným hercem. Poprvé se objevil v seriálu Nemocnice na kraji města, ve kterém hrál syna primáře Blažeje a měl na kontě i další dětské role. Nakonec pak v pubertě s herectvím seknul, vystudoval učňák a živil se, jak to šlo.

Dnes je z něj rocker, bubeník, který miluje pivo a snad má údajně i vlastní rodinu. Na Slunce, seno se prý moc nedívá a na narážky některých kamarádů je dokonce alergický.
📷
2
fotografie
◼ redakce inStory.cz
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Rybenka: Žije s vámi na záchodě a nemá ráda vanilku. Víte čím je ale užitečná?

Styl

Revoluce pro jemné a zplihlé vlasy! Zkuste metodu opačného mytí

Bydlení

Trvalky dodají každé zahradě život. Některé se hodí na slunce a jiné do stínu

1. Rachel Weisz zázračně otěhotněla s Jamesem Bondem

2. Evu Perkausovou čeká příští měsíc operace

3. Ilona Csáková hlásí comeback, domácí práce ji ale neminou

4. Vlastina Svátková nechala syny v kině samotné a s kočárem vyrazila na nákupy

5. Těhotná Doležalová vyrazila do nočního klubu