خرید vpn خرید vpn خرید vpn
Neuvěříte, kolik bude bývalé ženě Hapky a matce známé zpěvačky! • Celebrity / inStory.cz
 

Neuvěříte, kolik bude bývalé ženě Hapky a matce známé zpěvačky!

Herečka Zora Ulla Kesler (vlevo) a její dcera, zpěvačka Petra Hapková
📷
Další 3 fotografie v galerii
 Celebrity 
31. července 2015 04:01 / Profimedia
  0   0
خرید vpn خرید vpn خرید vpn
Tady někdo dokázal zastavit čas! Bývalé manželce geniálního skladatele Petra Hapky (✝70) bude letos 65 let. Slavná herečka, žijící střídavě v Itálii a v Česku, Zora Ulla Kesler bude slavit v srpnu.

„Maminka je skvělá. Ona si ten věk nepřipouští a je pravdou, že když to někomu řeknu, nevěří mi to. Ona má ráda život a nestresuje se zbytečnostmi, které stejně neumí ovlivnit,“ svěřila se VIPstory.cz zpěvačka Petra Hapková, dcera Petra Hapky, o které mnozí říkají, že zdědila po skladateli umělecké a až geniální geny.

Hapkova bývalá a maminka Petry Hapkové hrála v řadě českých i zahraničních filmů a nevyhýbala se ani erotickým scénám. Taky si to mohla dovolit! Čeští diváci ji mohli vidět ve filmech jako Skalpel, prosím, Anděl svádí ďábla, Operace mé dcery, Fešák Hubert, Perinbaba nebo třeba Líbáš jako ďábel.

„Ona vypadá famózně. Je vidět, že pracují nejenom geny, ale i životní styl a filosofie. Navíc je se Zorou velká legrace a to ne každá dáma v jejím věku umí, udělat si i ze sebe takovou legraci. Chodí skvěle oblékaná, nalíčená a ještě dobře naladěná,“ svěřil se přední český stylista Kája Pavlíček, který se s herečkou i její dcerou zpěvačkou přátelí.

Na 11. srpna, kdy Zora Ulla Kesler oslaví půlkulatiny, chystá menší oslavu pro nejbližší rodinu a přátele. „Nic velkého. Chceme tam lidi, které máme rádi. Aby byla pohoda, aby bylo veselo a aby se nikdo nenudil, netrpěl hladem a žízní,“ dodala Petra Hapková, která mamince oslavu organizuje a shodou okolností zítra zazpívá na Zahradní slavnosti ve Třech Sekerách u Mariánských Lázní.
📷
3
fotografie
◼ redakce inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Tipy na organizaci prádla, díky kterým budete méně prát

Styl

Jak nepřijít o možnost reklamace zboží?

Bydlení

Na vedro v bytě lze snadno vyzrát. A nemusí vás to hned finančně zruinovat

1. Hvězda Ulice ukázala exotického přítele

2. Mahulena Bočanová vyráží na dovolenou s dcerou už na začátku sezóny

3. Iva Kubelková si v nové roli moc nezahrála. Dostala rovnou tři kulky

4. Karolína Kurková v Cannes zazářila rudě

5. Victoria Beckham si svatbu Harryho a Meghan spletla s pohřbem