Nezvladatelný fracek z polepšovny! Takhle charismatického herce a nenapravitelného sukničkáře asi neznáte

Nádherný chlap s okouzlujícím pohledem
 Celebrity 
25. března 2015 03:35 / Facebook
  0   0
Jedna z nejoblíbenějších a nejlépe placených hvězd Hollywoodu 60. let Steve McQueen je i třicet pět let po své smrti pro mnohé nedostižným a stále imitovaným vzorem.

Steve McQueen se narodil 24. března 1930 a daleko větší vliv než rodiče, měla na malého chlapce ulice. Budoucí idol dívek a žen měl v genech dobrodružství a jako dítě byl naprosto nezvladatelný. Jeho nejbližšími přáteli se stali členové pouličních gangů a kdoví, jak by to s mladým mužem dopadlo, kdyby ho matka nešoupla do polepšovny.

Sám Steve byl v dospělosti matce za tento počin vděčný a ústav, ve kterém byl převychován na "řádného" člověka do své smrti navštěvoval a finančně podporoval. Většinu svého jmění odkázal právě internátu. Jenže geny se vymýtit nedají a bouřlivá povaha provázela herce celým životem.

Miloval rychlá auta, motorky a samozřejmě ženy. Ty střídal jako na běžícím páse. I když byl herec třikrát ženatý, jeho milenky se počítají na stovky. Ale na druhou stranu, uznejte sami, kdo by se takovému fešákovi se spalujícím pohledem ubránil.

McQueena katapultoval mezi hvězdy western Sedm statečných z roku 1961, ale jeho majstrštykem se stal legendární snímek Motýlek z roku 1973. Zcela jistě by obohatil světovou kinematografii dalšími skvělými rolemi, ale měl bohužel na tomto světě vyměřen velmi krátký čas.

Lékaři mu diagnostikovali rakovinu plic a herec ji léčil poněkud nestandartním způsobem. Na klinice v Mexiku, kde mu byly podávány přírodní preparáty a zvířecí výtažky, které logicky nezabraly. I přes varování lékařů se na obskurní klinice v mexickém Juarézu nechal operovat. Zemřel den po zákroku, 7. května 1980.
◼ redakce inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Škrábance na autě můžete dokonale zahladit i bez pomoci profesionála

Styl

Dejte si každé ráno vodu s citronem a budou se dít zázraky

Bydlení

Kam v kuchyni uložit neskladné poklice? Tyto nápady vás ohromí

1. Karolína Kurková ozdobila slavnostní večer švýcarských hodinek a byla u toho zatraceně sexy!

2. Salma Hayek v slzách! Ztratila svého nejlepšího přítele, psího mazlíčka Lupe!

3. Věčná dietářka a moderátorka Lenka Špillarová trápí svoje tělo v posilovně!

4. Witherspoon, Hayek nebo Kidman budou dražit šaty, které vynesly na předávání Zlatých glóbů!

5. Rodina Kim Kardashian se díky náhradní matce rozrostla o dalšího potomka!

خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن