Krize Romana Vojtka začala už loni! Prý se opíjel a nenechal jedinou sukni na pokoji!

Roman Vojtek se nezachoval zrovna jako gentleman. Opustil svou rodinu, manželku tři týdny před porodem
📷
Další 1 fotografie v galerii
 Celebrity 
03. března 2015 04:31 / TV Prima
  0   0
Zpěvák Roman Vojtek (42) opustil rodinu a to jen tři týdny před narozením druhého dítěte. Opustil tak manželku Terezu, která je těhotná, prý proto, že ji nemiluje. Ta skončila na antidepresivech. Neshody v rodině byly ale už od loňska.

"Roman se choval jak utrženej ze řetězu. Takhle jsem ho neznala. Byli jsme na pár akcích, a to co předváděl, to bylo něco neuvěřitelného. Jak kdyby se vrátil do puberty," svěřila se Vojtkova známá.

Prý už když v loni byl ve Stocholmu v rámci příprav na muzikál Mamma Mia!, nechoval se jako zodpovědný otec od rodiny. Podle svědků, kteří tam byli, po večerech střízlivý nebyl a ženské se před ním prý raději zavíraly!

Jeho manželka Tereza, která se bála, aby ze šoku neporodila předčasně, začala na doporučení lékaře brát antidepresiva. Musí přežít situaci, s níž příliš nepočítala. A ani neví, jestli Roman bude u porodu druhého dítěte. Dokonce ani prý pořádně neví, kde její stále ještě manžel, v Praze bydlí.

"Znám Romana patnáct let, asi chytil nějakou druhou múzu, jinak si to neumím vysvětlit. Tohle přeci normální člověk neudělá. Chudák Tereza. A mít druhé dítě byl vážně jeho nápad. Jeho žena cítila, podvědomě, že se něco děje a chtěla počkat, on ne. Začal se nějak měnit. I menší legrace s ním začala být. Nevím, nechápu to," řekl VIP Story.cz jeden z jeho kolegů a kamarádů.

Dům v Řitce, na který splácí hypotéku Roman Vojtek opustil s tím, že peníze na děti i na hypotéku bude platit dál, ale chce žít jinak. Kdo v tom je, neví ani jeho žena Tereza, ani zbytek rodiny. Zpěvák si našel pronájem bytu v Praze. Ale podle všeho za tím bude asi jiná žena. Na veškeré dotazy, Vojtek odpovídá: "Nemám chuť a nechci se o ničem bavit. Díky."

Někteří teď udiveně tvrdí, že to, jak skončí manželství Romana a Terezy nikdo nečekal. Mnozí naopak říkají, že to byla jen otázka času poté, co se v Řitce dělo a jak se Vojtek choval. Možná přemíra práce - muzikály, seriál, vystoupení a do toho jedno malé dítě a druhé na cestě, to vše začalo zpěváka nudit a ničit. Měl si to ale rozmyslet dříve. Tohle se prostě nedělá.
📷
1
fotografie
◼ redakce inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Jak snadno vyčistit knoflíky u trouby od špíny a mastnoty

Styl

Pozor na chladovou alergii, může vás pěkně potrápit. Nepodceňujte její příznaky

Bydlení

Kuchyňská váha by neměla chybět v žádné kuchyni. Na co hledět při jejím výběru?

1. Witherspoon, Hayek nebo Kidman budou dražit šaty, které vynesly na předávání Zlatých glóbů!

2. Rodina Kim Kardashian se díky náhradní matce rozrostla o dalšího potomka!

3. Zpěvák Enrique Iglesias se oficiálně přiznal k otcovství! Zveřejnil první fotku svého potomka!

4. Nový rok berou zodpovědně! Borhyová, Rolins nebo Langmannová dřou na své postavě ve fitku!

5. Seriálová superstar Sofia Vergara má po čtyřicítce postavičku jako dvacítka!

خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن