خرید vpn خرید vpn خرید vpn
Holčička z reklamy na Kofolu se podle zdroje z okolí rodiny narodila jako chlapeček! To je doslova vánoční šok! • Celebrity / inStory.cz
 

Holčička z reklamy na Kofolu se podle zdroje z okolí rodiny narodila jako chlapeček! To je doslova vánoční šok!

Takhle vypadá holčička po deseti letech
 Celebrity 
17. prosince 2014 11:32 / Facebook
  0   0
خرید vpn خرید vpn خرید vpn
My ji milujeme, Vy ji milujete, takže není co řešit. Vánoce si prostě bez ušišlané kudrnaté holčičky v Čechách už ani neumíme představit. Proč nás zrovna tento příběh již deset let bere za srdce nevíme, ale lví podíl na tom má nepochybně hlavní aktérka Sandra Flemrová. Je zkrátka boží!

Když jsme však na jednom z našich portálů inStory.cz zveřejnili článek, který se k této reklamě váže, jedna ze čtenářek nám řekla něco, co by nás ani v nejživějším snu nenapadlo! „Ta holčička je chlapeček, lépe řečeno byla. Znají ji moji příbuzní. Ale je to roztomilý,” prozradila čtenářka. Více informací se nám od ní však nepodařilo zjistit.

Je to snad důvod proč se Sandra za žádnou cenu nechce dostat do kontaktu s médii? Protože tají pravdu o svém původním pohlaví? Flemrové byly v době natáčení nějaké čtyři roky. Že stihla do té doby natočit kultovní reklamu je možné, ale že by mezitím stihla i výměnu pohlaví? To už se nám moc nechce věřit.

Je však zaznamenán případ, kdy rodičům pětiletá holčička řekla: Maminko a tatínku, já jsem chlapeček! Podle odborníků zjišťují děti už někdy mezi třetím a pátým rokem života, že v jejich těle není něco v pořádku. Takže možné to je.
jaj | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Tipy na organizaci prádla, díky kterým budete méně prát

Styl

Jak nepřijít o možnost reklamace zboží?

Bydlení

Na vedro v bytě lze snadno vyzrát. A nemusí vás to hned finančně zruinovat

1. Hvězda Ulice ukázala exotického přítele

2. Mahulena Bočanová vyráží na dovolenou s dcerou už na začátku sezóny

3. Iva Kubelková si v nové roli moc nezahrála. Dostala rovnou tři kulky

4. Karolína Kurková v Cannes zazářila rudě

5. Victoria Beckham si svatbu Harryho a Meghan spletla s pohřbem