خرید vpn خرید vpn خرید vpn
Teď je z ní hraběnka, ale kdysi bývala manekýnou. Milada Karasová: ”Dnešní modelky jsou velmi nepříjemné.” • Celebrity / inStory.cz
 

Teď je z ní hraběnka, ale kdysi bývala manekýnou. Milada Karasová: ”Dnešní modelky jsou velmi nepříjemné.”

Milada byla modelingovou průkopnicí
 Celebrity 
30. září 2014 15:05 / Foto: Archiv M. Karasové
  0   0
خرید vpn خرید vpn خرید vpn
Jedna z našich prvních modelek, Milada Karasová, se minulý týden vdala. V 64 letech si v Horním Jelení vzala šlechtice Michala Dujku. Ačkoliv teď si říká hraběnka, navždy zůstane ”matkou” mnoha našich modelek, protože objevila nejednu krásnou tvář.

Nabízí se proto otázka, kdo objevil Miladu Karasovou v době, kdy být manekýnkou ještě neznamenalo prestiž, ale spíš ostudu. „Objevil mě na Máchově jezeře fotograf Milan Šára. Bylo mi sedmnáct let. Šel se představit rodičům a já jsem s ním pak spolupracovala, fotila reklamy a umělecká fota,” zavzpomínala Karasová pro vipstory.cz.

Následovala téměř dvacetiletá kariéra a v šestatřiceti letech se Milada prošla po mole naposledy, tehdy s modelingem končila. Modelingové dění však samozřejmě sleduje dodnes, a tak si všimla několika změn.

„Nedá se to posuzovat, dnes je úplně jiná doba. Modelka se dá do rukou celého týmu lidí, který ji připraví na danou příležitost, je indiferentní. Za nás jsme dělaly hlavně choreografické přehlídky, a tak do toho musel člověk dát energii, svůj pohybový um a musel upoutat. Vadí mi, že dnes se dívky tváří velice nepříjemně. Chápu, že se nemají usmívat, tak to chtějí návrháři, ale mohou do toho dát alespoň pozitivní výraz,” okomentovala moderní modeling jedna z našich prvních manekýn.
jaj | inStory.cz
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Oživte si zajímavým způsobem koupelnu nebo kuchyň

Styl

Toužíte po dokonalých řasách? Vyrobte si domácí sérum na řasy, které skutečně funguje

Bydlení

Váš byt o vás prozradí více, než možná chcete

1. Ilona Csáková hlásí comeback, domácí práce ji ale neminou

2. Vlastina Svátková nechala syny v kině samotné a s kočárem vyrazila na nákupy

3. Těhotná Doležalová vyrazila do nočního klubu

4. Raper AMCO šokuje. Poprvé si do studia pozval hosta

5. Exmanželka Petra Jandy dala přednost estetickému zákroku před svatbou