خرید vpn خرید vpn خرید vpn
Kde nechala Lejla Abbasová svého milovaného Fiátka? Kocáb ji vyslal na cestu samotnou a vlakem. • Celebrity / inStory.cz
 

Kde nechala Lejla Abbasová svého milovaného Fiátka? Kocáb ji vyslal na cestu samotnou a vlakem.

Lejla vyrazila za adrenalinem
📷
Další 4 fotografie v galerii
 Celebrity 
07. června 2014 05:52 / Foto: inoXcar Exclusive
  0   0
خرید vpn خرید vpn خرید vpn
Ještě nedávno se Lejla Abbasová chlubila krásně žlutým Fiatem, kterého dostala od svého partnera Michaela Kocába a teď slyšíme, že jezdí vlakem? Trmácela se až do moravských Slušovic, kde se jel 22. ročník Rally Sprint Kopná.

„Původně jsme se chystali celá rodina, ale David onemocněl, a tak Michal zůstal doma a já jsem nechtěla rušit slíbenou účast. Nechtělo se mi řídit, a proto jsem se projela vlakem a bylo to vlastně o dost příjemnější, než po té rozkopané D1,” svěřila se Lejla, která je ze svých Afrických cest zvyklá na ledacos.

Loni čokoládová moderátorka odjela na pozici navigátorky jednomu ze závodníku Antonínovi Tlusťákovi, ale teď si netroufala a přijela pouze fandit. „Překvapilo mě, jak moc jsou ty závody profesionální a hodně náročný. Já jela tenkrát jen okruhovou rally a to byla proti tomuhle úplná brnkačka,” řekla Lejla a lákala ji myšlenka, že by si taky zazávodila, ale nakonec se zalekla té dřiny.

Užívala tedy sluníčka a zpátky vlakem si odvezla od milovníků motosportu pro svůj nadační fond Asantey Kenya finanční dar. Jeden obdržela i Vendula Svobodová (46) pro Kapku naděje. Pracovně ovšem byla na druhém konci republiky, a tak do Zlína dorazila hned druhý den.
📷
4
fotografie
jaj | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Tipy na organizaci prádla, díky kterým budete méně prát

Styl

Jak nepřijít o možnost reklamace zboží?

Bydlení

Na vedro v bytě lze snadno vyzrát. A nemusí vás to hned finančně zruinovat

1. Hvězda Ulice ukázala exotického přítele

2. Mahulena Bočanová vyráží na dovolenou s dcerou už na začátku sezóny

3. Iva Kubelková si v nové roli moc nezahrála. Dostala rovnou tři kulky

4. Karolína Kurková v Cannes zazářila rudě

5. Victoria Beckham si svatbu Harryho a Meghan spletla s pohřbem