خرید vpn خرید vpn خرید vpn
Hudební skladatel Petr Hapka slaví sedmdesátiny. Vážný zdravotní stav ale skladatele připoutal na invalidní vozík a nepoznává ani své nejbližší. • Celebrity / inStory.cz
 

Hudební skladatel Petr Hapka slaví sedmdesátiny. Vážný zdravotní stav ale skladatele připoutal na invalidní vozík a nepoznává ani své nejbližší.

Petr Hapka má kolem sebe velkou rodinu
 Celebrity 
13. května 2014 05:30 / Foto: Facebook
  0   0
خرید vpn خرید vpn خرید vpn
Autor hitů "Levandulová" nebo "S cizí ženou v cizím pokoji" Petr Hapka (✝70) slaví 13.5.sedmdesáté narozeniny. Oslavy ale nebudou nijak veselé, neboť skladatele sužuje nevyléčitelná Alzheimerova nemoc, kvůli které je umělec upoután na invalidní vozík.

Nemoc se u něj objevila zhruba před dvěma lety a první příznaky se u skladatele projevily tím, že si nepamatoval cestu domů a zabloudil. Nemoc se pak výrazně zhoršila po operaci umělé kyčle, kdy byl pod narkózou. Hapkův stav byl natolik vážný, že musel být dokonce převezen do léčebny v pražských Bohnicích kvůli své nezvladatelné agresivitě. Jeho nejbližší přítel Michal Horáček ve své knize objasňuje důvody onemocnění. Stejnou nemocí trpěla totiž i Hapkova matka, která musela dožívat v ústavu a ač za ní syn pravidelně dojížděl, stejně ho nepoznávala.

Bohužel velmi podobný osud nyní čeká i geniálního skladatele, který v současné době pobývá střídavě v léčebně anebo ve svém domě na Okoři. Hapka, který se rovněž proslavil svojí vřelou náklonností k ženám, zvláště pak k mladým dívkám, má se dvěma manželkami sedm dětí.
◼ redakce inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Hledáte malého pejska? Zkuste veselého bišonka

Styl

Křupání v kolenou může značit nástup osteoartrózy

Bydlení

Modulární domy jsou pro lidi, kteří chtějí bydlet rychle a levně

1. Vendula Pizingerová v slzách! Dojala ji maminka dětského pacienta!

2. Jágrova partnerka Veronika Kopřivová vystavuje svoje sexy křivky v Mexiku!

3. Poznali byste tuhle roztomilou holčičku? Jako dospělou ji proslavila role Buffy, přemožitelky upírů!

4. Emma Smetana vyrazila s rodinkou na netradiční dovolenou

5. Producent Janis Sidovský ulovil v New Yorku fotku s Heidi Klum!

خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن