Regina Rázlová se po 17ti letech vrací do záře reflektorů. Jak po všech svých životních útrapách vypadá?

Rok strávila ve vazbě, nemoc ji dohnala až k pokusu o sebevraždu a to není vše!
📷
Další 3 fotografie v galerii
 Celebrity 
31. března 2014 06:40 / Foto: Prime Communications
  0   0
Regina Rázlová zažila vzlety i pády. Rok strávila ve vazbě za údajné zneužití informací v obchodním styku, vyšetřování této kauzy ukončila až amnestie Václava Klause. Teď se po dlouhé době objevila ve společnosti, vrací se na výsluní a vypadá fantasticky.

Na 5. ročník celonárodní soutěže Žena regionu dorazila za doprovodu svého manažera Janise Sidovského. „Ženy se musí oceňovat navzájem. Jiný lidský druh, který by to dobrovolně a rád dělal, neznám,” řekla s humorem herečka, která byla v 80. letech na vrcholu kariéry. Teď se znovu chopila divadla i filmu. „V pražském divadle Ungelt zkouším krásnou a velmi zábavnou komedii Kurtizána. Starší dámy mají problém s věkem, milencem, synem a nakonec vlastně i s tím, co v životě oceňovat. Po mnoha letech si opět zahraji v dobovém kostýmu,” prozradila Rázlová, jenž je už sedminásobnou babičkou.

„Jsem nadšená babi na všechno a pro všechny. Na životě mám ráda to, že jsem živá! Ze špatných a těžkých chvil se snažím vypsat. Moje deníky vyšly pod názvem ”Z uvedených odposlechů je...”.

Herečka je schopna veřejně mluvit i o svých nemocech jako je bipolární porucha, roztroušená skleróza a přiznává, že v oblastech charity ráda pomůže. „Být vlajkovou lodí znamená být mimo jiné i krásná, hezky natřená a naolejovaná, aby se na můstku kapitáni dobře vyjímali,” řekla otevřená Regina.
📷
3
fotografie
jaj | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Využijte obyčejné lahve a rozzařte svůj interiér

Styl

Jak se vyznat v široké nabídce prodávaných vín a vyhnout se nekvalitním patokům

Bydlení

Jak vybrat pohodlnou matraci: Na co si dát největší pozor?

1. Ed Sheeran vystoupí v prosinci v Rakousku! Na koncert se ale nedostanete...

2. Svět má zase novou královnu krásy, pochází z Indie!

3. Elizabeth Hurley zveřejnila fotky v průsvitné tunice!

4. Další hvězdný rozchod! Jennifer Hudson opustila snoubence

5. Nemocná Mariah Carey ruší koncerty!