خرید vpn خرید vpn خرید vpn
"Pracuju v šoubyznysu, mezi gayi se přímo topím..." povzdechl si herec, který nepěkně doplatil na svou údajnou homofobii • Celebrity / inStory.cz
 

"Pracuju v šoubyznysu, mezi gayi se přímo topím..." povzdechl si herec, který nepěkně doplatil na svou údajnou homofobii

Mezi homosexuály se prý přímo topí
 Celebrity 
28. února 2014 12:28 / Foto: Twitter
  0   0
خرید vpn خرید vpn خرید vpn
Na osobu herce Aleca Baldwina se v průběhu minulého roku sesypala pěkná řádka dramat. Jeho činy kariéře hodného chlápka nenahrávaly. Pustil si pusu na špacír a zarytě pronesl, že gayové mu zničili show. Jenže tím si pěkně zavařil. Nejen, že ho média obvinila z homofobie, tedy z toho, že nesnáší gaye, ale ještě mu dali vyhazov z televize a rozhodli se ho zničit.

Teď se herec v rozhovoru pro New York magazín rozhodl trochu vyčistit vzduch. „Podívejte se, pracuju v šoubyznysu, mezi gayi se přímo topím. Jsou to mí kolegové a přátelé. Dokonce jsem obhajoval svatbu mých homosexuálních kamarádů. Nejsem homofobní, ale svět mě tak vidí,” snaží se herec zachránit situaci.

Stejně tak jeho vyhazov z televize byl prý vykonstruovaný plán, kdy někdo zneužil vzniklé situace. „Jeden bývalý zaměstnanec z kanálu MSNBC mi poslal email, že mě pohřbí. Další den byla ”strana šest” zaplavena lží. Údajně se ho z cesty snažila odstranit oblíbená televizní komentátorka Rachel Maddow, které jeho homofobie hrála do karet.
jaj | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Vyvarujte se největších chyb při stavbě domu. Mohly by vás později mrzet

Styl

Cloumá s vámi nervozita? Zavřete se třeba do tmy nebo se prostě smějte

Bydlení

Nejčastější chyby, kterých se lidé dopouští při zařizování obýváku. Patří k nim i tento nešvar

1. Čechomor zahraje u Vágnera na Katlově

2. Poznáte nestárnoucího zpěváka?

3. Hvězda Ulice ukázala exotického přítele

4. Mahulena Bočanová vyráží na dovolenou s dcerou už na začátku sezóny

5. Iva Kubelková si v nové roli moc nezahrála. Dostala rovnou tři kulky